head

Bo każdy Obywatel zasługuje na zmniejszenie garbu!

Wielu Obywateli próbuje zmniejszyć swój prywatny garb budżetowy finansowaniem akcji humanitarnych dla krajów czwartego świata, m.in. takich jak USA. Jednakże bywa, że jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, a jak powszechnie wiadomo marnowanie pieniędzy nie jest postawą godną prawdziwego Polaka! Dlatego też Ministerstwo Dobrobytu we współpracy z Ministerstwem Słusznych Kroków postanowiło rozpocząć akcję społeczną "Bo każdy Obywatel zasługuje na zmniejszenie garbu!". Ma ona pomagać w niwelowaniu prywatnych garbów budżetowych Obywateli Wielkiej Rzeczypospolitej, poprzez przedstawianie im nowych, bardziej efektywnych i efektownych pomysłów na wydawanie pieniędzy. Mając na uwadze fakt, że potrzeby kobiet i mężczyzn często się różnią, będziemy przedstawiać zarówno pomysły skierowane głównie do Panów, jak i te, które bardziej zainteresują przedstawicielki płci przepięknej.

Na rozpoczynający się rok proponujemy...

Dla niej

Dla niego

gold_face gold_lambo

Już w mrocznych czasach III RP powszechnie wiadomym było, że najpiękniejsze na świecie są polskie dziewczyny. Każda dziewczyna z biegiem czasu zaczyna jednak rozumieć, że o piękno trzeba dbać. Dobrą, a co ważne kosztowną, metodą na podtrzymanie piękna skóry jest nakładanie maseczki z czystego 24-karatowego złota.

Poprzez zastosowanie technologii jonów i ultradźwiękowej mgiełki złoto przenika barierę skróry i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przez co w widoczny sposób poprawia stan skóry. Robi się ona bardziej rozświetlona, wygładzona oraz wyjątkowo nawilżona.

Oczywiście nie trzeba się ograniczać tylko do twarzy. Fakt, że efekt zabiegu złotej maseczki utrzymuje się do 28 dni nie powinien zniechęcać Obywatelek do częstszego wybierania się na ten zaieg jako, że łączy on w sobie przyjemne z pożytecznym.

Szybkie i wyzywające samochody zawsze przyciągały mężczyzn. Czasami nawet bardziej, niż kobiety. Kiedyś ze względu na swoją cenę i stan polskich dróg pozostawały jedynie w sferze marzeń przeciętnego Kowalskiego. Teraz, gdy każdego już na nie stać, a dziury zniknęły z polskich dróg, nie są niczym nietypowym. Aż do dzisiaj...

W styczniu tego roku do sprzedaży trafił Polonez Lanser. Dzięki swojemu silnikowi V64 z łatwością przebiją barierę prędkości dźwięku. Stworzony ze stopów złota, platyny i betonu oraz z ponad 100 000 diamentów tworzących tapicerkę, samochód ten jest najdroższym samochodem seryjnym jaki kiedykolwiek został wyprodukowany.

Należy pamiętać, że gdyby systemy bezpieczeństwa zawiodły i samochód uległ zniszczeniu, jego naprawa będzie równie kosztowna co on sam, dzięki czemu staje się on praktycznie skarbonką bez dna.

Życzymy wszystkim miłego wydawania pieniędzy

liner