head

O Ministerstwie Dobrobytu słów kilka

Zadaniem Ministerstwa jest wydanie jak największej ilości pieniędzy w celu zminimalizowania garbu budżetowego. Ministerstwo finansuje bezpłatne studia dla młodzieży, wyprawki dla pierwszoklasistów, dofinansowuje budowę autostrad, szkół, szpitali i wszystkiego, o co zwrócą się inwestorzy.

Najważniejszym oddziałem Ministerstwa Dobrobytu jest Departament Dystrybucji Nadwyżki, którego głównym zadaniem jest systematyczne zmniejszanie garbu budżetowego poprzez poszukiwanie dziedzin, gdzie pomoc materialna jest niezbędna. Obecnie koordynuje programy pomocowe dla krajów drugiego świata i pomaga realizować obywatelom najbardziej nawet absurdalne pomysły, które wymagają do swojej realizacji dużej ilości gotówki.

Podporą Departamentu Dystrybucji Nadwyżki jest Wydział Wspierania Wszystkiego. Zajmuje się on wspieraniem wszystkiego. Dotuje wszelkie przedsięwzięcia, jakie tylko zdolna jest wymyślić wyobraźnia obywateli. Wśród takich projektów znalazło się już między innymi drukowanie gazet z miliardowych nakładach, których nikt nie kupuje, czy finansowanie badań nad perpetuum mobile lub podpieranie nadmiernie wybujałej fasoli.

liner